facebook

ARIKANLI HOLDİNG

Lojistik İzmir

ARIKANLI HOLDİNG İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

ARIKANLI HOLDİNG

ARIKANLI HOLDİNG
1972 yılında İbrahim Arıkan önderliğinde MEF Dershaneleri ile temelleri atılan Arıkanlı Holding, bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri kapsayan yatırımlar zincirinin odağında yer almaktadır.
Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, her geçen gün artan personel sayısı ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biridir.

Arıkanlı Holding başta taşımacılık olmak üzere; eğitim, medya-yayıncılık, sanayi-inşaat ve tarım gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Lojistik, Mef Ulusal ve Mef Uluslararası Okulları, Mef Üniversitesi, 1000 Volt Prodüksiyon, Enmersan-Günarı, Yurtiçi İnşaat ve İris Bağcılık Şarapçılık gibi kendi sektörlerinde önde gelen şirketleri bünyesinde barındıran Arıkanlı Holding uzun yıllardır ülke ekonomisine hizmet etmektedir.

Üretim hacmi, hizmet kalitesi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride örnek ve önder bir kuruluş olan Arıkanlı Holding’in temel hedefi faaliyet alanlarını genişleterek istihdam sağlamaktır.

Yönetim anlayışını müşteri memnuniyeti, kalite yönetimi ve toplumsal sorumluluk bilinci üzerine kuran Arıkanlı Holding, grup şirketleri arasında yaratılan sinerji ile Türkiye'nin en köklü kurumları arasındaki yerini korumaktadır.

ARIKANLI HOLDİNG iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Arıkanlı Holding" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?