ARIKANLI HOLDİNG

Lojistik İstanbul Anadolu
ARIKANLI HOLDİNG İş İlanları
Hakkında

ARIKANLI HOLDİNG

ARIKANLI HOLDİNG
1972 yılında İbrahim Arıkan önderliğinde MEF Dershaneleri ile temelleri atılan Arıkanlı Holding, bugün farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri kapsayan yatırımlar zincirinin odağında yer almaktadır.
Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, her geçen gün artan personel sayısı ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biridir.

Arıkanlı Holding başta taşımacılık olmak üzere; eğitim, medya-yayıncılık, sanayi-inşaat ve tarım gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Lojistik, Mef Ulusal ve Mef Uluslararası Okulları, Mef Üniversitesi, 1000 Volt Prodüksiyon, Enmersan-Günarı, Yurtiçi İnşaat ve İris Bağcılık Şarapçılık gibi kendi sektörlerinde önde gelen şirketleri bünyesinde barındıran Arıkanlı Holding uzun yıllardır ülke ekonomisine hizmet etmektedir.

Üretim hacmi, hizmet kalitesi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride örnek ve önder bir kuruluş olan Arıkanlı Holding’in temel hedefi faaliyet alanlarını genişleterek istihdam sağlamaktır.

Yönetim anlayışını müşteri memnuniyeti, kalite yönetimi ve toplumsal sorumluluk bilinci üzerine kuran Arıkanlı Holding, grup şirketleri arasında yaratılan sinerji ile Türkiye'nin en köklü kurumları arasındaki yerini korumaktadır.

ARIKANLI HOLDİNG iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?