facebook

Baymak Yetkili Servisi İklim Teknik Serviz Hizmetleri

Hizmet İstanbul Anadolu iklimteknikservis.com.tr

Baymak Yetkili Servisi İklim Teknik Serviz Hizmetleri İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Baymak Yetkili Servisi İklim Teknik Serviz Hizmetleri

Isıtma Ve Soğutma Sektöründe 30 Yılı Aşkın Süredir Faaliyet Gösteren İklim Teknik Servis Hizmetleri, Tecrübeli Ve Deneyimli Kadrosuyla 2011 Yılında Türkiye’nin Ve Dünya’nın Teknolojik Ürünlerini Buluşturan Bir Marka Olan Baymak Firmasının Yetkili Servisi Olarak Sektörde Gece-Gündüz Demeden Hafta Sonu Ve Resmi Tatil Günleri De Dahil Olmak Üzere Haftanın 7 Günü Müşterilerine “ %100 Müşteri Memnuniyet i” Sloganını İlke Edinerek Hizmet Vermekte Ve Ticari Faaliyetine Baymak İle Devam Etmektedir. Firmamız Tüm Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Edip, Sektörde Ki Faaliyet Alanlarını, Sektörün Ve Günün İhtiyaçlarına Göre Genişleterek, Güçlü Ve Deneyimli Teknik Kadrosu İle Gerçekleştirdiği Başarılı İşler Neticesinde Sektöründe Aranan, Güvenilir Bir Kuruluş Haline Gelmiştir. İklim Teknik Servis Hizmetleri Olarak Hedefimiz Kamu Ve Özel Sektörde Müşteri İhtiyaçlarının Her An Değişebildiği Günümüz Koşullarında İstenilen Sürede, Kaliteli Ve Beklentilerin Üzerinde Hizmet Vermektir.

Baymak Yetkili Servisi İklim Teknik Serviz Hizmetleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Baymak Yetkili Servisi İklim Teknik Serviz Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?