Çimentaş

İnşaat İzmir cimentas.com

Çimentaş İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Çimentaş

Hakkımızda

Türkiye’nin ilk özel ve Ege Bölgesinin ilk Çimento Fabrikası olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 3 kıta, 18 ülkede operasyonları bulunan, toplamda 19 çimento fabrikası, 154 beton santrali, 2 uluslararası AR-GE merkezi ve 3700 çalışanıyla beyaz çimento üretiminde dünya lideri ve gri çimento ve hazır beton üretiminde ise en önemli küresel üreticiler arasında yer alan İtalyan Cementir Holding S.p.A. tarafından 2001 yılında satın alındı.

Çimentaş, İzmir, Edirne, Elazığ ve Kars’taki çimento fabrikaları, ülke genelinde yaklaşık 17 beton santrali ve İstanbul ve Manisa’daki işletmeleriyle Avrupa’nın en büyük ve modern atık yönetimi tesisleri arasında sayılan operasyonlarıyla Cementir Holding’in en önemli iştiraki konumundadır. Çimentaş, 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.
Çimentaş grubu sosyal sorumluluk faaliyetlerini hayata geçirip, sürdürülebilir örnek projeleri daha doğru yönetmek amacıyla Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı'nı kurmuş ve Işıkkent Eğitim Kampüsü adı altında büyük bir öğrenim projesini faaliyete geçirmiş ve başarıyla sürdürmektedir.
Çimentaş, iştiraki olduğu grup ile birlikte, sorumlu ve sürdürülebilir operasyon anlayışını sektörün en yüksek iş sağlığı ve güvenliği ile çevre politikaları çerçevesinde oluşturur ve tüm çalışanlarından buna uygun davranışlar sergilemesini ister. Çimentaş operasyonlarını ilgili yasa ve yönetmeliklerin yanında uluslararası kabul görmüş standartlarını benimseyerek gerçekleştirir ve faaliyet bölgelerinde sorumlu üretici olmanın yanında bölgeye olan katkılarıyla iyi bir komşu olarak anılmayı amaçlar.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Çimento, Beton, Atık Yönetimi
Çalışma Şekli: Mavi yakalı çalışanlarımız 3 vardiya olarak çalışmakta ve haftada 1 gün hafta tatili kullanmaktadır.
Sosyal ve Yan Haklar: Yüz yüze yapılan görüşmelerde bildirilmektedir.

Çimentaş iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çimentaş" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?