facebook

Conduent

Çağrı Merkezi İstanbul Anadolu conduentcallcenters.com

Conduent İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Conduent

Conduent, dijital yazdırma sistemleri, lazer ve katı mürekkepli ağ yazıcıları, dijital baskı ve çok işlevli cihazlar dahil olmak üzere çok geniş bir ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerimizin nasıl çalıştığını, teknolojiyi nasıl kullandıklarını ve bilgiyi nasıl paylaştıklarını izleriz. Bu bilgiye dayanarak, müşterilerimizi daha verimli şekilde, uygun maliyetle ve güvenli tarzda çalışmalarını sağlayan, ihtiyaca uyarlanmış çözümler üretiriz.

Kimin için çalışırız?
Her tür kuruma hizmet veririz – en küçük kopyalama merkezlerinden, okullardan, devlet kuruluşlarına veya Fortune 500 liderlerine kadar. Yetenekli ve çalışkan 50,000’den çok çalışanı kapsayan küresel ekibimiz, başka hiç kimsenin sunamayacağı bir dizi ürün ve amaca yönelik çözümler sunar. Bu nedenle, Müşterilerimiz, iş akışından veri yönetimine kadar çeşitlilik gösteren zorluklara yenilikçi çözümler bulunması için bize gelirler.

Neden bize katılmalısınız?
Bir ekibin başarısı, birbirine gerçekten bağlı takım üyeleri ile başlar. Burada, her bir çalışanımız oluşan her proje için ayrı bir bilgi zenginliğidir. Çalışanlarımızın seçiminde farklı disiplinlerden gelen yetkin özelliklere sahip kişiler olmalarına özen gösteririz. Bu çerçevede, yeni fikirler, Conduent'in müşterilerine yaratıcı çözümler sağlamasına yardımcı olur. Biz, destekleyici ve birçok disiplin içeren bu ortamı benzersiz yaklaşımlarımız sayesinde yaratıyoruz – ve bu, bizim neden Conduent olduğumuzu açıklamaktadır.

Conduent iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Conduent" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?