CRT HUMAN

Turizm İstanbul Avrupa crthuman.com
CRT HUMAN İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

CRT HUMAN

HAKKIMIZDA

CRT HUMAN olarak , 20 yıldır kaliteli hizmet anlayışımızı tüm sektörlere taşıyoruz; İşletmelerin gereksinim ve ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi gören, içinizden biri gibi düşünen, yetenekli ve kaliteli personel ihtiyaçlarınızı sağlayarak sizlere çözüm ortağı desteği veren güçlü bir alt yapıya sahibiz. CRT GROUP şirketler grubu bünyesindeki CRTHUMAN doğru personeli doğru yerde istihdam edip, yalnızca bugünü değil yarını planlayan, 20. yılında temizlik, güvenlik, mavi yaka, yardımcı üretim işçiliği gibi pozisyonlarda 3500’ü aşkın daimi personeli, 700’ün üzerinde esnek iş gücü yapısı, CRTHUMAN, CRTQC, CRT ACADEMY gibi güçlü markaları ile sektörünün lider kuruluşudur. CRT Group 2014 yılında ESQR (European Society for Quality Research- Switzerland ) tarafından “European Quality Achievement – Avrupa Kalite Başarı” ödülü.. 2014 yılında Business Initiative Directions tarafından New York’ta 49 ülkenin katıldığı törende International Quality Summit Award’da , ‘Altın’ kategorisinde ‘Kalite’, ‘Liderlik’, ‘Teknoloji’ ve ‘İnovasyon’ dallarında ödüllendirildi.

CRT HUMAN iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?