facebook

Crt Human

Turizm İstanbul Avrupa crthuman.com

Crt Human İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Crt Human

HAKKIMIZDA

CRT HUMAN olarak , 20 yıldır kaliteli hizmet anlayışımızı tüm sektörlere taşıyoruz; İşletmelerin gereksinim ve ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi gören, içinizden biri gibi düşünen, yetenekli ve kaliteli personel ihtiyaçlarınızı sağlayarak sizlere çözüm ortağı desteği veren güçlü bir alt yapıya sahibiz. CRT GROUP şirketler grubu bünyesindeki CRTHUMAN doğru personeli doğru yerde istihdam edip, yalnızca bugünü değil yarını planlayan, 20. yılında temizlik, güvenlik, mavi yaka, yardımcı üretim işçiliği gibi pozisyonlarda 3500’ü aşkın daimi personeli, 700’ün üzerinde esnek iş gücü yapısı, CRTHUMAN, CRTQC, CRT ACADEMY gibi güçlü markaları ile sektörünün lider kuruluşudur. CRT Group 2014 yılında ESQR (European Society for Quality Research- Switzerland ) tarafından “European Quality Achievement – Avrupa Kalite Başarı” ödülü.. 2014 yılında Business Initiative Directions tarafından New York’ta 49 ülkenin katıldığı törende International Quality Summit Award’da , ‘Altın’ kategorisinde ‘Kalite’, ‘Liderlik’, ‘Teknoloji’ ve ‘İnovasyon’ dallarında ödüllendirildi.

Crt Human iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Crt Human" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?