DİNAMİK OTOMOTİV İş Başvurusu

DİNAMİK OTOMOTİV

Otomotiv sektöründe 1986 yılından bu yana hizmet veren şirketimiz; binek araçlar, hafif ticari grup ve ağır vasıta araçları için 400’den fazla global ve yerli markanın temsilciliğini, bayiliğini ve dağıtımını yapmaktadır. Dinamik Otomotiv; 1700 ‘den fazla çalışanı ile tüm Türkiye’de 25 dağıtım merkezi ve 34 şubesiyle yedek parça ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Ayrıca 5 kıtada 50+ ülkeye ihracat yapmaktadır.

DİNAMİK OTOMOTİV İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, DİNAMİK OTOMOTİV firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Otomotiv %100

DİNAMİK OTOMOTİV İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, DİNAMİK OTOMOTİV firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Satış %100

DİNAMİK OTOMOTİV İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, DİNAMİK OTOMOTİV firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Satış Temsilcisi %50
Depo Elemanı %50

DİNAMİK OTOMOTİV İçin Şehir Dağılımı

DİNAMİK OTOMOTİV firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Türkiye Geneli %40
Kocaeli %20
İstanbul Anadolu %20
İstanbul Avrupa %20

DİNAMİK OTOMOTİV iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Dinamik Otomotiv" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur