facebook

İş İlanları

Hakkında

DOKTOR TARSA TARIM

Doktor Tarsa Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1987 yılında İstanbul'da kurulmuş bir tarım şirketidir. 2000 yılında Antalya'ya taşınmış ve aynı yıl SQM firması ile %50 ortaklık kurmuştur. Doktor Tarsa Grubu altında altı ayrı şirket bulunmakta olup, Türkiye genelinde 60'dan fazla Ziraat Mühendisi olmak üzere 270'i aşkın personeli, üç adet üretim tesisi ve üç ayrı yerdeki depolama tesisleri, Ukrayna ve Hollanda'da da tesisleri bulunmaktadır.

Doktor Tarsa, bitki beslemede konvansiyonel tarım gübrelerinden özel suda eriyebilen gübrelere, yaprak gübrelerine ve iz elementlere kadar, çiçek tohumlarından sebze tohumlarına, buğday tohumluğundan yem bitkileri tohumluklarına kadar 3000'den fazla ürün çeşidiyle Türk tarımına ve sanayisine hizmet vermektedir.

2004 yılında aldığı bir kararla Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde yapımına başlanan NPK'lı Gübre Üretim ve Depolama Tesisleri, 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Tesis, yılda 70.000 ton üretim kapasitesine sahip olup, 2 adet Antalya, 1 adet Hollanda'da bulunan NPK Üretim Tesisleri'nde her türlü ambalaj malzemesi kullanılarak 500 gramlıktan 1000 kg'a kadar paketleme yapılabilmektedir. Doktor Tarsa, yurt dışı yatırımlara ağırlık vererek ülke sayısını 80'e çıkarmak ve satış miktarını da 3 kat artırmak hedefindedir.

Doktor Tarsa, kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır. Bu nedenle 2005 yılında tam donanımlı laboratuar Doktolab'ı kurarak üretimin her aşamasında kalite güvencesini sağlamaktadır. Doktolab, üretilen ve satılan bütün ürünlerin kalite kontrolünün yanı sıra çiftçilerin ve üreticilerin daha bilinçli olarak üretim yapması için gerekli olan her türlü toprak, yaprak ve sulama suyu analizlerini de yapmaktadır.

DOKTOR TARSA TARIM iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Doktor Tarsa Tarım" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?