facebook

Elit Mühendislik

Diğer İstanbul Anadolu elitmuh.com

Elit Mühendislik İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Elit Mühendislik

ELİT MÜHENDİSLİK 2007 YILINDA SULTANBEYLİ' DE DOĞALGAZ TAAHHÜD VE MÜHENDİSLİK FİRMASI OLARAK KURULMUŞTUR.

EĞİTİMLİ KADROSUYLA KISA ZAMANDA SEKTÖRE YÖN VEREN FİRMALAR ARASINA GİRMİŞTİR. KALİTELİ HİZMETİ KENDİSİNE İLKE BENİMSEMİŞ FİRMAMIZ, SEKTÖREDE LİDER KONUMA GELMİŞTİR.

2008 YILINDA E.C.A. ANA BAYİİ OLARAK, KOMBİ, RADYATÖR, RADYATÖR VANASI GİBİ MALZEMELERİ ÇOK UYGUN KOŞULLARDA TÜKETİCİYE ULAŞTIRMIŞTIR. SEKTÖRDE KALICILIK ADINA SAĞLAM TEMELLER ATARAK BÜYÜMEĞİ KENDİNE HEDEF SEÇEN FİRMAMIZ ÇOK YAKINDA BÖLGELERDE AÇACAĞI ŞUBELERİ İLE GÖZ DOLDURACAKTIR.

ANA BAYİLİK SİSTEMİ İLE BÜYÜYEN FİRMAMIZ ŞU ANKİ BULUNDUĞU MERKEZDE YAN DÜKKANLAR İLE BİRLEŞEREK, DOĞALGAZ GRUBU, MEKANİK GRUBU ve SATIŞ GRUBU OLARAK HİZMETLERİNE HİZMET KATMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

GENÇ ve DİNAMİK YAPISIYLA TEKNOLOJİYİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANAN FİRMAMIZ, İNTERNET ÜZERİNDEN 1 GÜNDE PROJE ONAY, 10 GÜNDE GAZ AÇIMI İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. HİZMET SONRASI SERVİS KALİTESİYLEDE ÖNE ÇIKAN FİRMAMIZ, PROBLEMLERİNİZE 24 SAAT İÇİNDE KESİN ÇÖZÜM BULMAKTADIR.

Elit Mühendislik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Elit Mühendislik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?