Evrimnet İnteraktif Reklam Ajansı

Bilgisayar / BT / Internet İstanbul Anadolu evrimnet.com
Evrimnet İnteraktif Reklam Ajansı İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Evrimnet İnteraktif Reklam Ajansı

Evrimnet İnteraktif Reklam Ajansı 1999 yıllında kurulduğunda internet üzerinde reklam ve web sitesi tasarımlari konusunda faaliyet göstermek için kurulmustur Fakat daha sonra müşterilerimizden gelen talep ve kendimizi olumlu yönde geliştirmemiz ile 2000 yılı sonlarına doğru butik reklam ajansı olarak faaliyete geçmiştir. Müşterilerine; web sitesi , web programlama, kuruma özel amblem, logo, logotype çalışmaları, slogan oluşturma, broşür, afiş, katalog ve bülten tasarımları, gazete, dergi ilanı, interaktif broşür, CD tasarımları, medya tanıtım çalışmaları, interaktif bülten tasarımları, billboard, ve benzeri outdoor tasarım ve prodüksiyon hizmetleri, fotoğraf çekimleri web tasarımları, e- ticaret uygulamaları, 3D animasyon uygulamaları, e-kartlar, banner çalışmaları, web tabanlı yazılımlar, reklam ve tanıtım filmleri hazırlama gibi konularda hizmet vermektedir.

Bizler yaptığımız işin önemini kavramış, 14 senelik bilgi birikimimiz ile farklı sektörlerde kurumsal 400 den fazla müşteri ile sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar 3000 den fazla kurumsal müşteriye web tasarım ve ajans hizmetlerinde yenilikçi çözümler sunduk. Evrimnet İnteraktif Reklam Ajansı , reklam koordinatörü, proje yönetmeni, grafiker, fotografçi , yönetmen, kameraman, metin yazarı, ışıkçı, web designer, yazılım uzmanı, stratejik planlamacı ve art direktörlerden oluşan zeki, yaratıcı, profesyonel ve genç yenilikçi bir kadroya sahiptir.

Evrimnet İnteraktif Reklam Ajansı iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?