GODIVA İş Başvurusu

GODIVA

Belçika'da 1926 yılında çikolata ustası Pierre Draps'ın tutkusu, kalitesi ve benzersiz lezzeti olan çikolatalar üretmek hayaliyle başlar. İşte bu hayal, GODIVA'nın temelini oluşturur. Dünyanın en iyi malzemeleriyle ve özenle saklanan özel formülüyle GODIVA, Belçika mirasını onurlandırmaya devam eder. Kalite, Belçika işçiliği ve tutku GODIVA'nın DNA'sını oluşturur.

GODIVA, kurulduğu günden beri dünyanın en prestijli çikolata markası olarak bilinir. Belçika Kraliyet Sarayı'nın resmi tedarikçisi olan GODIVA, bugün dünya çapında 100'den fazla ülkede muhteşem çikolata tecrübesini, çikolata tutkunları ile buluşturur. 95 yıldır, GODIVA'nın köklü geçmişindeki bütün değerler hala capcanlı yaşamakta ve her zaman kalite, tutku ve benzersiz lezzeti ile özdeşleşmektedir.


Firma Ünvanı: BESLER GIDA VE KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

GODIVA İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, GODIVA firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %100

GODIVA İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, GODIVA firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Perakende %66.7
Satış Destek %33.3

GODIVA İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, GODIVA firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Yardımcı %66.7
Satış Temsilcisi %33.3

GODIVA İçin Şehir Dağılımı

GODIVA firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %66.7
İstanbul Avrupa %33.3

GODIVA iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Godıva" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur