facebook

İş İlanları

Hakkında

GODIVA

Belçika'da 1926 yılında çikolata ustası Pierre Draps'ın tutkusu, kalitesi ve benzersiz lezzeti olan çikolatalar üretmek hayaliyle başlar. İşte bu hayal, GODIVA'nın temelini oluşturur. Dünyanın en iyi malzemeleriyle ve özenle saklanan özel formülüyle GODIVA, Belçika mirasını onurlandırmaya devam eder. Kalite, Belçika işçiliği ve tutku GODIVA'nın DNA'sını oluşturur.

GODIVA, kurulduğu günden beri dünyanın en prestijli çikolata markası olarak bilinir. Belçika Kraliyet Sarayı'nın resmi tedarikçisi olan GODIVA, bugün dünya çapında 100'den fazla ülkede muhteşem çikolata tecrübesini, çikolata tutkunları ile buluşturur. 95 yıldır, GODIVA'nın köklü geçmişindeki bütün değerler hala capcanlı yaşamakta ve her zaman kalite, tutku ve benzersiz lezzeti ile özdeşleşmektedir.


Firma Ünvanı: BESLER GIDA VE KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

GODIVA iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Godıva" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?