Güres Group

Gıda Manisa gures.com.tr
Güres Group İş İlanları
Hakkında

Güres Group

Güres Şirketler Grubu.
Güres Group, yumurta üretim tesisinden, viyol fabrikasına; kuluçka işletmesinden, Kafes ve ekipman üretim fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 360,000 metrekarelik açık alan üzerine, 72,000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 650,000,000 yumurta üretimi gerçekleştirmektedir.
Kurulduğu günden bugüne, profesyonel örgütlenme ve kurumsallaşmaya önem vererek, marka ve teknoloji gücünü arttıran Güres Group, doğru hedefler ve stratejilerle büyüyerek, faaliyet alanlarına,
Yumurta Üretim Tesisi,
Yumurta Tasnif ve Paketleme Tesisi,
Civciv ve Yarka Üretim Tesisi,
Yem Fabrikası,
Vitamin Premix Tesisi,
Soya Fasulyesi Fullfatt Tesisi,
Kalite Kontrol Laboratuarları,
Viyol Üretim Fabrikası,
Ve Kafes Ekipman Üretim Fabrikasını eklemiştir.

Güres Group, güçlü markalarıyla büyüme stratejisi doğrultusunda, kendi teknoloji ve Ar-Ge gücüyle geliştirdiği kaliteli ürünlerini, yurtiçi ve yurt dışındaki değerli müşteri ve tüketicilerine, etkin satış ve işbirliği faaliyetleri ile pazarlayarak, yerel ve global pazardaki konumunu her geçen gün daha da güçlendirmektedir.
Ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük entegre yumurta tesisine sahip olan Güres Group, sahip olduğu ulusal ve uluslar arası kalite belgeleriyle, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşterilerine, tüketicilerine, halkına ve ülkesine hizmet etmeye devam etmektedir.
Güres Group'un kuruluşundan beri, şirket yönetimi ve çalışanlarınca elde edilen bilimsel bilgi, AR-GE departmanı tarafından sistemleştirilerek, yumurta sektöründe, innovatif çalışmaların yapılmasına olanak sağlamıştır. 2000 yılında kurulan, Güres Teknoloji Ltd. Şti., kendi patentiyle ürettiği Tavuk Kafesi ve ekipmanlarıyla, uluslar arası bir başarı yakalamış ve standartları takip etmek yerine, standartları oluşturan bir marka haline gelmiştir.

Güres Group iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?