Hekim Holding İş İlanları

Hekim Holding İş Başvurusu

Hekim Holding

Hekim Holding, her biri kendi alanında uzman ve sektörde marka değerine sahip şirketleriyle (Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş., Hekim Süt A.Ş., Hekim Yapı A.Ş., Hekim Boya ve Plastik Ltd., Piraziz Dış Ticaret A.Ş.) başarısını kanıtlamış bir holdingdir. Hekim Holding'in bünyesinde bulunan Hekim Madencilik, HekimBoard, HekimPanel, HekimPor, HekimPlast, HekimPan, Steelin ve Hekim Profil işletmeleriyle birlikte sektörde güçlü bir konumda yer almaktadır.

Hekim Holding, 1000'e yakın çalışanı, 191.000 metrekare üretim ve hazır yapı tanıtım alanı, yurt içinde ve yurt dışında 100'den fazla bayisi, 50.000'den fazla referansı ve 6 kıtada 150'ye yakın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla global alanda saygın bir konuma sahiptir. Hekim Holding, hazır yapı sektörüne kazandırdığı yeniliklerle öncü rol üstlenmekte ve teknolojik yeniliklere ve sürdürülebilirlik odaklı faaliyetlere hızla devam etmektedir. Gücünü her biri uzman olan grup şirketlerinin, yüksek kapasiteli entegre tesislerinin ve çözüm odaklı profesyonel yaklaşımının birliğinden alan Hekim Holding, sektördeki gücünü sürekli olarak geliştirmektedir.

Hekim Holding'in gelişiminde, başta çalışanlarımız olmak üzere müşterilerimize, bayilerimize, iş ve çözüm ortaklarımıza birlikte adım attığımız tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek, yapı sektöründe öncü olmak ve ilklerle gelişimi sürdürmek için sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Çünkü ülkemiz ve insanlarımız buna fazlasıyla layıktır.

Hekim Holding şirketlerinin birliğiyle gücümüzü geleceğe taşımaya hazırız.

Hekim Holding İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hekim Holding firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Üretim %37.5
İnşaat %23.2
Demir - Çelik %7.1
Yapı Malzemeleri %7.1
Mekanik Tesisat %7.1
Diğer %17.9

Hekim Holding İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Hekim Holding firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Üretim %27.8
Bakım Onarım %7.4
Montaj %7.4
Metalurji %5.6
Metal %5.6
Diğer %46.3

Hekim Holding İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hekim Holding firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Eleman %14.7
Kaynakçı %5.9
Abkant Operatörü %5.9
Makine Operatörü %5.9
Üretim Mühendisi %5.9
Diğer %61.8

Hekim Holding İçin Şehir Dağılımı

Hekim Holding firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kocaeli %56.8
İstanbul Anadolu %37.8
Sakarya %5.4

Hekim Holding iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Hekim Holding" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur