İnno Teknoloji Ltd. Şti.

Elektrik ve Elektronik İstanbul Anadolu innoteknoloji.com
İnno Teknoloji Ltd. Şti. İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

İnno Teknoloji Ltd. Şti.

İnno Teknoloji olarak, akıllı şehirlerin ihtiyacı olan kurumsal trafik ve toplu taşıma sistem çözümleri geliştirmekteyiz.

Teknolojinin hayatımızı kuşattığı ve birçok sistemin bir arada kullanıldığı günümüz koşullarında, en iyiyi üretmenin uzmanlaşmadan geçtiğinin bilincindeyiz.

TEDES Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri ve Akıllı Toplu Taşıma Sistemleri konularında uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi, uzman ekibimizle geliştirmeye devam ediyoruz.

Portföyümüzdeki birçok kamu kurum ve kuruluşu ile büyükşehir belediyeleri için geliştirdiğimiz çözümlerle sektörümüzdeki liderliğimizi sürdürürken, hızla büyümeye devam ediyoruz.

İnno Teknoloji Ltd. Şti. iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?