facebook

İnno Teknoloji Ltd. Şti.

Elektrik ve Elektronik İstanbul Anadolu innoteknoloji.com

İnno Teknoloji Ltd. Şti. İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

İnno Teknoloji Ltd. Şti.

İnno Teknoloji olarak, akıllı şehirlerin ihtiyacı olan kurumsal trafik ve toplu taşıma sistem çözümleri geliştirmekteyiz.

Teknolojinin hayatımızı kuşattığı ve birçok sistemin bir arada kullanıldığı günümüz koşullarında, en iyiyi üretmenin uzmanlaşmadan geçtiğinin bilincindeyiz.

TEDES Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri ve Akıllı Toplu Taşıma Sistemleri konularında uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizi, uzman ekibimizle geliştirmeye devam ediyoruz.

Portföyümüzdeki birçok kamu kurum ve kuruluşu ile büyükşehir belediyeleri için geliştirdiğimiz çözümlerle sektörümüzdeki liderliğimizi sürdürürken, hızla büyümeye devam ediyoruz.

İnno Teknoloji Ltd. Şti. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "İnno Teknoloji Ltd. Şti." İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?