Kenmak Hastane Malzemeleri

İmalat İzmir kenmak.com.tr
Kenmak Hastane Malzemeleri İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Kenmak Hastane Malzemeleri

Hastane donanımları sektöründe kurulduğu 1984 yılından bugüne dek faaliyetlerini sürdüren firmamız; yurtiçi ve yurtdışı memnuniyetlerini esas alarak konusunda bugün ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Sürekli hatasız, hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren fabrikamız, konusunda uzman mühendisler ve 100' e yakın personeli ile kurulmuş mükemmel kalite kontrol sistemi ve etkili bir planlamayla üretim mükemmeliyetinin zirvesine ulaşmıştır. Bugün firmamız bir hastanenin gereksinimi olan tüm metal ve ahşap mobilyaların yanı sıra büro mobilyaları konusunda da, ISO 9001-2008, EN ISO 13485: 2012, TSE ve CE belgelerine sahip olarak müşterilerine iyi hizmet verebilmenin gururu içerisindedir. Birbirimize ve müşterilerimize sunduklarımıza verdiğimiz sözleri tutmamızı, uygulamaya ve işbirliğine verdiğimiz önemle garanti
ederiz…

Kenmak Hastane Malzemeleri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?