Kenmak Hastane Malzemeleri

İmalat İzmir kenmak.com.tr

Kenmak Hastane Malzemeleri İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Kenmak Hastane Malzemeleri

Hastane donanımları sektöründe kurulduğu 1984 yılından bugüne dek faaliyetlerini sürdüren firmamız; yurtiçi ve yurtdışı memnuniyetlerini esas alarak konusunda bugün ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Sürekli hatasız, hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren fabrikamız, konusunda uzman mühendisler ve 100' e yakın personeli ile kurulmuş mükemmel kalite kontrol sistemi ve etkili bir planlamayla üretim mükemmeliyetinin zirvesine ulaşmıştır. Bugün firmamız bir hastanenin gereksinimi olan tüm metal ve ahşap mobilyaların yanı sıra büro mobilyaları konusunda da, ISO 9001-2008, EN ISO 13485: 2012, TSE ve CE belgelerine sahip olarak müşterilerine iyi hizmet verebilmenin gururu içerisindedir. Birbirimize ve müşterilerimize sunduklarımıza verdiğimiz sözleri tutmamızı, uygulamaya ve işbirliğine verdiğimiz önemle garanti
ederiz…

Kenmak Hastane Malzemeleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kenmak Hastane Malzemeleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?