facebook

Maysan

Yapı Malzemeleri Ankara maysan.com.tr

Maysan İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Maysan

Şirketimiz faliyetine 1992 yılında kurucumuz Makina Mühendisi Sn.Ahmet ÇAKIR tarafndan şahıs işletmesi olarak başlamıştır.1997 yılında Maysan Ltd. Şirketini kurarak ileriki yıllardaki kurumsallaşma çalışmalarının ilk adımını atmıştır.Paslanmaz çelik sektöründe kendine ana kalem olarak " Baca Sistemleri ve Moduler Su Depolama " sistemlerini seçen firmamiz konusunda uzman kadrosu ile paslanmaz çelikten hassas özel imalat ve ekipmanlari imal etmekte olup, her türlü teknolojik yenilik ve gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız hazırlamış olduğu özel detaylar sayesinde imalatlarimiza hem işlevsellik hem de uygulanılabilirlik kazandirmaktadır.Şirketimiz ayrıca ;konut, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalar yönelik paslanmaz baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri, havalandırma, hava ile taşıma sistemleri, susturucular, yağ tutucular, çöp ve çamaşır atma şutları, konularında da üretici olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Tecrübeli personeli ile Avrupa DIN normlarını ,TSE ve TSEK standartlarına uygun üretim ve uygulama yapan, satış sonrası hizmetleri ile de yaptıklarının takipçisi olan sektöründe Türkiye’nin önde gelen lider kuruluşudur.

Maysan iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Maysan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?