facebook

Midyeci Ahmet

Gıda İstanbul Avrupa

Midyeci Ahmet İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

Midyeci Ahmet

Midyeci Ahmet, çok küçük yaşlarda ailesiyle birlikte İzmir'de başlayan serüvenini İstanbul'a taşımış ve midye işini sırasıyla Şişhane ve Taksim Sıraselviler seyyar tezgahları ile Beyoğlu Balık Pazarı ve en son Beşiktaş Çırağan'da restoran hizmetiyle devam ettirmiştir. Yakın zamanda "Midyelerin Efendisi" olarak anılmaya başlanan Midyeci Ahmet, sokakta seyyar tezgahta yapılan satıştan, restorancılığa uzanan bir hikayenin en güzel örneğini sergilemiştir. Midyelerimiz Güney Marmara Adası ve Çanakkale'deki midye çiftliklerinde yetiştirilmektedir. Her hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir. Geceleri hasat edilen midyeler günün ilk ışıklarıyla bizlere ulaşmakta, özenle temizlenip hazırlanmakta ve heyecanla pişirilmektedir. Midyelerimizi bizim kadar sevip aynı heyecanla tüketen değerli dostlarımızla gurur duyuyoruz. Midyelerimizin yanı sıra meşe kömüründe pişen kuzu kokoreçimiz de en az midyelerimiz kadar lezzetli ve ustalarımız tarafından özenle hazırlanıp servis ediliyor. Çalışanlarımızla ve sizlerle kocaman bir aileyiz biz... Yönetim Ofisimizde bulunan alanında uzman kadromuz, Depo ve İmalathanemiz, Beşiktaş, Tuzla, Çengelköy, Ankara Bahçeli, Bakırköy, Ankara Tunalı, Beylikdüzü, Sarıyer, İzmir, İzmit, Antalya, Çorlu, Mecidiyeköy, Bahçeşehir, Bodrum, Kayseri, Marmaris, Sakarya, Diyarbakır, Bursa, Vadistanbul, Karaköy, Maltepe, Tekirdağ ile yurtdışında Selanik, Katar, Dubai, Bahreyn şubelerimizle sizlere özenle hizmet vermeye devam edeceğiz. Acil Midye Hattımız 444 41 76

Midyeci Ahmet iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Midyeci Ahmet" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?