Misbaşak İş İlanları

Misbaşak İş Başvurusu

Misbaşak

Hikayemiz Yüzlerce sene evvel başladı buğdayın hikayesi. Başaklar dalga dalga salındı tarlalarda. Buğday una, un ekmeğe dönüştü önce. Ekmek nimetti. 36 yıl önce başlayan lezzet yolculuğumuzun düsturu oldu ekmeğin nimete dönüşen hikayesi. Küçük bir mahalle fırını olarak başlamıştık belki ama ustalığı dürüstlükle harmanladık. İstedik ki müşterimiz benzersiz lezzetlerle tanışsın. Sabahın ilk ışıklarıyla başladı buğdayı berekete dönüştürme serüvenimiz, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Ekmeğin kıymetini hamurdan öğrendik. 2010 yılında fabrikamızı kurduk, şube sayımızı artırdık. 2014 yılında fabrikamızı daha da büyüttük. Tecrübemizi kaliteyle birleştirdik. Evimizde tüketmeyeceğimiz hiçbir şeyi üretmedik. İşin ehli olmanın, namuslu olmanın sorumluluğunu her daim taşıdık. Sıcacık, taptaze lezzetlerimizle müşterilerimizin evlerine konuk olduk. Yüzlerindeki gülümsemeden güç aldık. Yorulmadık daha iyisi için çalışmaktan. 36 yıl önce başlayan yolculuğumuza hâlâ, ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Bereketli topraklarımızdan aldığımız değerlerle büyüyoruz. Emekten, dürüstlükten, paylaşmaktan, çalışmaktan vazgeçmeden her gün yeni bir lezzet serüvenine yelken açıyoruz.

Misbaşak İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Misbaşak firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %80
Hizmet %10
Üretim %10

Misbaşak İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Misbaşak firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Gıda %25
Satış %12.5
Servis %12.5
Sevkiyat / Stok %12.5
Unlu Mamüller %12.5
Diğer %25

Misbaşak İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Misbaşak firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Garson %10
Satış Temsilcisi %10
Şoför %10
Sorumlu %10
Meydancı %10
Diğer %50

Misbaşak İçin Şehir Dağılımı

Misbaşak firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Ankara %100

Misbaşak iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Misbaşak" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur