Mr.DIY İş İlanları

Mr.DIY İş Başvurusu

Mr.DIY

MR.DIY, 2005 yılında Kuala Lumpur, Malezya'da küçük bir hırdavatçı dükkanı olarak başladı ve günümüzde Malezya, Singapur, Tayland, Brunei, Endonezya, Filipinler, Kamboçya, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerde mağaza ağıyla dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecilerinden biri haline geldi.

MR.DIY, dünya çapında 2500 mağazaya sahiptir ve bu mağazaların ortalama büyüklüğü 1000 metrekaredir. Geniş ürün çeşitliliğiyle birlikte 18.000'den fazla ürün sunmaktadır. Mağazalar, konforlu ve sağlıklı bir aile alışveriş deneyimi sunmak amacıyla tasarlanmıştır ve yıllık olarak 188 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir.

MR.DIY mağazaları hırdavat, ev gereçleri ve dekorasyon, elektronik, kırtasiye ve spor malzemeleri gibi 5 ana kategoriden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, "Daima uygun fiyat" sloganını benimseyerek, müşterileri her zaman öncelikli tutmayı ve çeşitli kaliteli ürünlerle birlikte yenilikçi bir yaklaşım sunmayı hedeflemektedir.

Mr.DIY İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Mr.DIY firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Mağazacılık / Perakendecilik %96
Lojistik %4

Mr.DIY İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Mr.DIY firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Mağaza %56.3
Perakende %18.8
Depo %12.5
Teknik %12.5

Mr.DIY İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Mr.DIY firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Satış Danışmanı %50
Kasiyer %25
Mağaza Satış Danışmanı %17.2
Depo Elemanı %4.7
Kurulum Elemanı %3.1

Mr.DIY İçin Şehir Dağılımı

Mr.DIY firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %41.2
İstanbul Anadolu %13.7
Ankara %9.8
Sakarya %3.9
Tekirdağ %3.9
Diğer %27.5

Mr.DIY iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mr. Dıy" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur