facebook

PERFUME ATELİER

İş İlanları

Hakkında

PERFUME ATELİER

Essence Originals, İstanbul'da 2015 yılında, kokunun insan hayatında çok kişisel bir yolculuk olduğuna inanan genç girişimciler tarafından kuruldu. Koku, esansın özüyle başlayan bu yolculukta, tamamen doğal malzemelerden üretilen kokular, kimyasal işlemlerden geçmediği için içerdikleri notalar ve aromalarını kaybetmeden tenle buluşuyor. Her koku farklı bir kişiliğe sahiptir ve farklı kokular farklı kişilerde bambaşka karakterlere bürünür. Essence Originals, bu bilinçle koku seçimini daha özel ve kişisel bir deneyime dönüştürmektedir.

Essence Originals koleksiyonu, Bois, Haute, Fleur, Vert ve Mode olmak üzere beş farklı konsept altında toplanan toplam 40 kokuyla "gerçek" parfüm meraklıları için tasarlanmıştır. Ana koleksiyona ek olarak, özenle seçilmiş 10 farklı esanstan oluşan Noir koleksiyonu, "kişiye özel" parfüm konseptini bir adım öteye taşımaktadır. Essence Originals, sunduğu esans çeşitliliğini doğal malzemelerle desteklemekte ve artık kokunuzun özü sizinle buluşmaktadır.

Perfume Atelier olarak Türkiye'de 7, Londra'da 1 adet olmak üzere toplam 8 adet mağazamızla hizmet vermekteyiz.

PERFUME ATELİER iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Perfume Atelier" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?