Seç & Yerleştir

Seç & Yerleştir İş İlanları

Seç & Yerleştir İş Başvurusu

Seç & Yerleştir

Eleman.net'in En Yeni Ürünü Seç&Yerleştir!

Eleman.net'in "Seç & Yerleştir" hizmeti, işverenlerin açık pozisyonları için en uygun adayları hızlı ve kolay bir şekilde işe yerleştirmelerine yardımcı olan bir özelliktir. Bu hizmetimiz, işverenlerin zaman ve maaliyet tasarrufu yapmasını sağlarken, aradıkları niteliklere ve becerilere sahip doğru adayları da hızlıca işe almalarını sağlamaktadır. Seç & Yerleştir hizmetimizde pozisyonla ilgili adayların başvuru alma, filtreleme, ön görüşme ve gerekirse mülakat süreçleri tarafımızdan yapılmaktadır.

İş arayanlar tüm süreçlerini Eleman.net danışmanlarının yürüttüğü bu iş ilanlarına başvuru yaparak kendileri için en doğru iş fırsatını yakalayabilirler.

Seç & Yerleştir İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Seç & Yerleştir firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Mağazacılık / Perakendecilik %57.7
Gıda %15.4
İlaç %11.5
Üretim %7.7
Kozmetik %3.8
Diğer %3.8

Seç & Yerleştir İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Seç & Yerleştir firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Üretim %30
Satış %15
Kasa %15
Sevkiyat / Stok %15
Gıda %10
Diğer %15

Seç & Yerleştir İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Seç & Yerleştir firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kasiyer %18.2
Stok Takip Elemanı %18.2
Satış Temsilcisi %9.1
Üretim Elemanı %9.1
Gıda Üretim Elemanı %9.1
Diğer %36.4

Seç & Yerleştir İçin Şehir Dağılımı

Seç & Yerleştir firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %34.6
Kocaeli %19.2
Ordu %11.5
Sivas %11.5
Tekirdağ %11.5
Diğer %11.5

Seç & Yerleştir iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Seç & Yerleştir" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur