TURKAŞ

Gıda İstanbul Anadolu turkas.net
Hakkında

TURKAŞ

Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilik A.Ş. kuruluşunun ilk başında lider firma olma hedefi ile sektöre yeni bir imaj ve hizmet anlayışı getirme amacı ile tüm kadrolarını en başarılı ve kariyer hedefi olan kişilerden oluşturmuştur.

Tuzla Mermerciler Organize Sanayi Bölgesinde kurulan toplam 6.000 m² kapalı alan ile şu an Türkiye'de bir örneği daha olmayan modern ve teknolojik alt yapısı ile hazır yemek sektöründe taşıma ve yerinde yemek üretimi hizmeti vermektedir. Ulusal bir marka olma yolunda atılan bu adım daha yolun ilk başında meyvelerini vermeye başlarken hizmet ağımız İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu , Sakarya Adapazarı ve Ankaraya kadar hizmet vermektedir.

Türkiye'nin dört bir yanında benimsediği kaliteli hizmet anlayışını yaygınlaştırmayı hedefleyen Turkaş personeline ve müşterilerinede verdiği eğitimler ile sektörde okul olma hedefini benimsemiştir.

TURKAŞ iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?