Zirve Bilgisayar

Bilgisayar / BT / Internet Ankara zirve-bilgisayar.com

Zirve Bilgisayar İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Zirve Bilgisayar

Zirve Bilgisayar Tic. Ve San. Ltd. Şti., 1994 yılında Ankara’da Hukuk sektöründe özel yazılımlar ve uygulamalar anlamında yaşanan eksiklikleri görerek, ağırlıklı olarak hukuk alanına yönelik çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Bu süreçte, Hukuk alanı dışında da birçok özel yazılım projesini hayata geçirmiştir. 1994 yılında İcraPro (İcraProfessional) Hukuk Programı ile 20 yıldan fazla bir süredir bu alanda hizmet vermektedir. Bu dönemde teknolojide yaşanan gelişmeler ve hukuk alanında UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) gibi düzenlemeler, İcraPro’nun bu gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olmasını sağlamıştır. Hukuk alanında İcraPro ile yola çıkan Zirve Bilgisayar daha sonra Dava alanında da DavaPro (DavaProfessional) Hukuk Programı ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Hem İcraPro hem de DavaPro için, bu alanlarda uzman Avukatlarla ortak çalışmalar yapılmıştır. Bu programları kullanan tüm müşterilerimiz, getirdikleri öneriler ile programların gelişmesi ve daha ileriye gitmesi konusunda destek aldığımız en önemli kaynaklarımızdır. Bu nedenle Zirve Bilgisayar, kullanıcılarını yol arkadaşları olarak görür. Aradaki ilişkinin sadece ticari bir ilişki olarak kalmaması, birlikte üretmek, gelişmek, geliştirmek, dönüşmek ve dönüştürmek için çalışır. Yazılım geliştirme çalışmalarını yaparken ve yeni teknolojileri yazılımlarına entegre ederken, özellikle İzmir’de Teknokent’te yer alan AR-GE biriminin çalışmaları büyük önem taşımaktadır. AR-GE birimi, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ile yeni gelişmeler ve düzenlemelerin hızlı bir şekilde İcraPro ve DavaPro’ya eklenmesi için sürekli iletişim halindedir. Zirve Bilgisayar, kullanıcılarına teknik destek hizmetini en iyi şekilde ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak vermektedir. Teknik destek hizmetlerini, uzaktan bağlanarak, telefonla ve web üzerinden canlı destek ile vermektedir. Zirve Bilgisayar’ın Kurumsal ve Bireysel 10.000’in üzerinde kullanıcısı bulunmaktadır. Zirve Bilgisayar bu çalışmaları yaparken, birçok farklı firma ile ortak çalışmalar ve çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Zirve Bilgisayar iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Zirve Bilgisayar" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?