facebook
  1. Netlog Lojistik Grubu
  2. Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası

Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası

Netlog Lojistik Grubu

“Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor.

Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.”
Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun 'MERSİN YENİCE" operasyonunda görevlendirilmek üzere,

- Tercihen Meslek Lisesi mezunu,
- Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,
- Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
- Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın,
- Askerlik ile ilişiği olmayan,

İş Tanımı

• Dorse stop lambaları kontrol etmekten,
• Dorse elektrik tesisatı kontrollerinden,
• Dorse yan lambaları kontrollerinden,
• Araçların muhtelif elektrik işlerinden,
• Webasto (kalorifer) tamiratı ve bakımından,
• Şarj/Marş dinamo bakımlarından,
• Akü suları kontrolünden,
• Elektrik arıza ve tespit onarımından,
• Çekici ve kamyonların ön far, sis lambası ve arka stop lambalarının değişimi ve bakımından,
• ABS kablosu tamiri ve bakımından sorumludur.


"Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası” takım arkadaşı arıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2841227


Erkek 20 - 45 arası No: 2841227 Tam Zamanlı

Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası İstanbul Avrupa Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası İstanbul Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası Lojistik Oto Elektrik Usta


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası İş İlanları

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Netlog Lojistik Grubu

Aradığınız "Ağır Vasıta Araç Elektrik Ustası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?