facebook
  1. Kiraz Meşrubat Ltd. Şti.
  2. Ağır Vasıta Ehliyetli Meşrubat Dağıtım Personeli

Ağır Vasıta Ehliyetli Meşrubat Dağıtım Personeli

Kiraz Meşrubat Ltd. Şti.

Kocaeli - Gebze 14-01-2022
Gebze İlçe Tamamında Dağıtımını yapmış olduğumuz Coca-Cola urunlerinin Dağıtımını yapacak Ağır vasıta ehliyetli Şöför Aranmakta. Dağıtım Gunluk 30 ile 50 Noktaya yapılmakta. Dağıtım Muavin ile yapılmakta.
Muracatlar Yuz yuze yapılmalıdır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3106746


Erkek 23 - 40 arası No: 3106746 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Ağır Vasıta Ehliyetli Meşrubat Dağıtım Personeli Kocaeli Ağır Vasıta Ehliyetli Meşrubat Dağıtım Personeli Gıda Dağıtım Şoför


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Kiraz Meşrubat Ltd. Şti.

Aradığınız "Ağır Vasıta Ehliyetli Meşrubat Dağıtım Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?