facebook
  1. Metadiag Bilişim Teknoloji
  2. Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni

Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni

Metadiag Bilişim Teknoloji

Metadiag Bilişim Teknoloji firmasının aktif ilanlarına veya diğer Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni ilanlarına göz atabilirsiniz.

Metadiag Bilişim Teknoloji Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3111768


Kadın veya Erkek No: 3111768 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni İstanbul Avrupa Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni İstanbul Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni Otomotiv Elektrik / Elektronik Elektrik Teknisyeni


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Metadiag Bilişim Teknoloji

Aradığınız "Ağır Vasıta (Kamyon Ve Tır) Elektrik Teknisyeni" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?