facebook

Almanca Çağrı Merkezi Elemanı

Gm Call Center Çağrı Merkezi

Gm Call Center Çağrı Merkezi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Almanca Çağrı Merkezi Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gm Call Center Çağrı Merkezi Almanca Çağrı Merkezi Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Almanca Çağrı Merkezi Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3411172


Kadın veya Erkek 18 - 70 arası No: 3411172 Kişi Sayısı: 4 Yan Haklar: Prim Deneyim: Deneyimsiz / Yeni Mezun Dil: Almanca Tam Zamanlı

30,000 TL

Call Center Personeli Nedir, Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz ...

Gm Call Center Çağrı Merkezi

Aradığınız "Almanca Çağrı Merkezi Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?