1. Final Araştırma Ve Danışmanlık
  2. Anketör (Saha Araştırmacısı)

Final Araştırma Ve Danışmanlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Anketör (Saha Araştırmacısı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Final Araştırma Ve Danışmanlık Anketör (Saha Araştırmacısı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Anketör (Saha Araştırmacısı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2768015


Kadın veya Erkek 17 - 60 arası No: 2768015 Part Time (Yarı Zamanlı)

Anketör (Saha Araştırmacısı) İstanbul Anadolu Anketör (Saha Araştırmacısı) İstanbul Avrupa Anketör (Saha Araştırmacısı) İstanbul Anketör (Saha Araştırmacısı) Danışmanlık Araştırma Anketör


Anketör Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği firma konusu hakkında veri toplama, Pazar araştırması veya tanıtım yapma amacı ile insanlarla görüşmeler yapıp bilgi toplayan kişilerdir. Sahada yüzyüze ve telefonda olmak üzere 2 farklı iletişim kanalı vardır anketörlerin. İki kanalda da diksiyonunun düzgün, Türkçe'ye hakim ve dışadönük yapılı insanlar olması, anketörlerde en temel aranılan özelliklerdir. Çoğu zaman yaş, cinsiyet ve çalışma saati konusunda esnek bir yapıya sahip bir meslek dalıdır o yüzden anketörlük, oldukça tercih edilen bir meslektir.

Final Araştırma Ve Danışmanlık

Final Araştırma Ve Danışmanlık

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Anketör (Saha Araştırmacısı) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?