facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3091299


Kadın veya Erkek No: 3091299 Kişi Sayısı: 7 Tam Zamanlı

Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş İstanbul Avrupa Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş İstanbul Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Beşiktaş" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?