facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz

Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3292651


Erkek No: 3292651 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz Kırklareli Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz Tekirdağ Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı - Aşçı Yardımcısı -Garson - Kırklareli - Lüleburgaz" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?