facebook
  1. Ramada Encore Basin Ekspres
  2. Aşçı - Aşçı Yardımcısı

Ramada Encore Basin Ekspres firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı - Aşçı Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ramada Encore Basin Ekspres Aşçı - Aşçı Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı - Aşçı Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3101982


Kadın veya Erkek 22 - 50 arası No: 3101982 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Aşçı - Aşçı Yardımcısı İstanbul Avrupa Aşçı - Aşçı Yardımcısı İstanbul Aşçı - Aşçı Yardımcısı Otelcilik Restoran Aşçı Otelcilik Restoran Aşçı Yardımcısı Restorancılık Mutfak Aşçı Turizm Otel Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Ramada Encore Basin Ekspres

Aradığınız "Aşçı - Aşçı Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?