facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy

Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3134637


Erkek No: 3134637 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy Tekirdağ Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı / Aşçı Yardımcısı - Tekirdağ / Çerkezköy" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?