1. Betula Peyzaj
  2. Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan

Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan

Betula Peyzaj

Betula Peyzaj firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Betula Peyzaj Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2691095


Kadın No: 2691095 Tam Zamanlı

2,100 TL

Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan İstanbul Anadolu Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan İstanbul Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan Temizlik Çay ve Servis Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı / Çay Servis / Temizlik Elemanı Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?