facebook
  1. Kim Marketler Grubu
  2. Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası

Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası

Kim Marketler Grubu

Kim Marketler Grubu firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kim Marketler Grubu Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2756240


Kadın 30 ve üstü No: 2756240 Tam Zamanlı

Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası İstanbul Avrupa Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası İstanbul Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası Gıda Mutfak


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Kim Marketler Grubu

Aradığınız "Aşçı Görevlisi -Yüzyıl Mağazası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?