facebook
  1. SOA TOPLU YEMEK
  2. AŞÇI
10 yıldır Türkiye'nin 13 ilinde 550 çalışanı ile catering faaliyetinde bulunan ve yerinde yemek üretimi sunan, sektöründe öncü şirketimiz, gün geçtikçe genişleyen iş hacmine paralel olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli,Mersin, Adana, Konya, Afyon, Denizli, Isparta, Çanakkale, Balıkesir ve Kastamonu'da ikamet eden, yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.
Diksiyonu düzgün, kişisel temizliğine ve bakımına önem veren , ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, 18-45 yaş aralığında, toplu yemek tecrübesi olan , aşçıbaşının olmadığı zamanlarda mutfağın aynı disiplin ve standartlarda işleyişini devam ettirebilecek , sıcak sulu yemek ustası adayların başvurularını bekliyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3056430


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3056430 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Aşçı Türkiye Geneli Aşçı Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?