facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Aşçı -Sıcak üretim ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik

Aşçı -Sıcak üretim ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2819677


Erkek No: 2819677 Tam Zamanlı

Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik İstanbul Anadolu Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik İstanbul Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Aşçı -Sıcak Üretim Ustası -Sabiha Gökçen Havalimanı-Pendik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?