facebook
  1. COOKSHOP
  2. AŞÇI / ÜNİVERSİTE STAJYERİ

AŞÇI / ÜNİVERSİTE STAJYERİ

COOKSHOP

Cookshop Restoranları, Kazancı Holding çatısı altında 2008 yılından bu yana yiyecek içecek sektörüne ilham veren önemli kurumlar arasında yer almaktadır.
Cookshop, dünya çapında hizmet sektörünü içerisine alan tüm (teknolojik, sosyolojik, digital vb.) sistemlere ayak uydurma yolunda sürekli araştırmacı ve gelişime açık kurum kimliği ile standartları zorlamayı, ilkelerinden biri haline getirmiştir.
Zorunlu staj kapsamında staj yapacak olan öğrencileri , İzmir, Samsun, Bodrum, Bursa, Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan şubelerimizde konumlandırabileceğimiz kontenjanlarımız bulunmaktadır
Yiyecek & İçecek sektöründe hizmet vermekte olan işyerimizde staj imkanı sağlayabileceğimiz öğrecilerin ; Aşçı, Servis Elemanı, Runner, Barista, Misafir Karşılama gibi branşlarda , kendi fonksiyon alanında çalıştırılmak üzere yönlendirilecektir.
Yerli ve yabancı tüm misafirlerimizin ilgiyle takip ettiği, yenilikçi kimliği ve yüksek enerjisi ile sektörün en tercih edilenleri arasında olan markamızın konumunu her geçen gün daha iyiye ulaştırmak, sürekli geliştirmek vizyonumuzun bir parçasıdır. Bu uğurda gelişime açık tüm öğrencilerimizin yol göstericisi olmaktan gurur duyarız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2831278


Kadın veya Erkek No: 2831278 Staj

Aşçı / Üniversite Stajyeri Türkiye Geneli Aşçı / Üniversite Stajyeri Gıda Restoran


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

COOKSHOP

Aradığınız "Aşçı / Üniversite Stajyeri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?