facebook
  1. Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı

Diğer Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2896157


Kadın veya Erkek 17 - 60 arası No: 2896157 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

15,000 TL

Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı Türkiye Geneli Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı İstanbul Anadolu Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı İstanbul Avrupa Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı Diyarbakır Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı Sakarya Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı İstanbul Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı Denizcilik Gemi Aşçı Denizcilik Gemi Eleman


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığın işi hemen bul!

Aradığınız "Aşçı Ve Aşçı Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?