facebook
  1. Lefta Gıda
  2. Aşçı Ve Yardımcıları

Aşçı Ve Yardımcıları

Lefta Gıda

Lefta Gıda firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Ve Yardımcıları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lefta Gıda Aşçı Ve Yardımcıları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Ve Yardımcıları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3128175


Kadın veya Erkek No: 3128175 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Aşçı Ve Yardımcıları İstanbul Avrupa Aşçı Ve Yardımcıları İstanbul Aşçı Ve Yardımcıları Restorancılık Mutfak Aşçı Yemek / Catering Cafe / Kafe Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı Ve Yardımcıları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?