facebook
  1. Istlon Dış Ticaret
  2. Aşçı Yardımcısı- Fastfood

Aşçı Yardımcısı- Fastfood

Istlon Dış Ticaret

Istlon Dış Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı- Fastfood ilanlarına göz atabilirsiniz.

Istlon Dış Ticaret Aşçı Yardımcısı- Fastfood ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı- Fastfood ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3054729


Erkek 22 - 30 arası No: 3054729 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

3,500 TL

Aşçı Yardımcısı- Fastfood İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı- Fastfood İstanbul Aşçı Yardımcısı- Fastfood Restorancılık Restoran Aşçı Restorancılık Restoran Şef / Amir Restorancılık Restoran Şef Yardımcısı Restorancılık Restoran Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Istlon Dış Ticaret

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı- Fastfood" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?