facebook
  1. Kasap Döner Cevahir Şubesi
  2. Aşçı Yardımcısı-Izgaracı

Aşçı Yardımcısı-Izgaracı

Kasap Döner Cevahir Şubesi

Kasap Döner Cevahir Şubesi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı-Izgaracı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasap Döner Cevahir Şubesi Aşçı Yardımcısı-Izgaracı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı-Izgaracı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3224288


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3224288 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı-Izgaracı İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı-Izgaracı İstanbul Aşçı Yardımcısı-Izgaracı Yemek / Catering Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Kasap Döner Cevahir Şubesi

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı-Izgaracı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?