1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Aşçı Yardımcısı - Kağıthane

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı - Kağıthane ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Aşçı Yardımcısı - Kağıthane ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı - Kağıthane ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2772194


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 2772194 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı - Kağıthane İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı - Kağıthane İstanbul Aşçı Yardımcısı - Kağıthane Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Kağıthane" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?