facebook
  1. MAKARNAM
  2. Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm)

Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm)

MAKARNAM

Makarnam firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makarnam Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3255835


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3255835 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) İstanbul Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) Restorancılık Mutfak Aşçı Yardımcısı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Makarnam (Marmarapark Avm) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?