1. Brezza Cafe Restorant
  2. Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel

Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel

Brezza Cafe Restorant

Brezza Cafe Restorant firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel ilanlarına göz atabilirsiniz.

Brezza Cafe Restorant Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2681405


Erkek 19 - 30 arası No: 2681405 Tam Zamanlı

2,200 TL

Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel İstanbul Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel Restorancılık Mutfak Aşçı Yardımcısı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Brezza Cafe Restorant

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Mutfak Personel" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?