facebook
  1. PİT DANIŞMANLIK
  2. Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul

Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul

PİT DANIŞMANLIK

Pit Danışmanlık Hakkında,

Kendini daha iyi bir müşteri deneyimi yaratmaya adayan, iş ortaklarının gelirlerini artırırken, maliyetlerini ve iş süreçlerini optimize etmelerine odaklanma hedefiyle yola çıkan ve müşteri ilişkileri yönetiminin en temel bileşenleri olan Proses, İnsan ve Teknoloji'yi merkezine alan PİT Danışmanlık, 2019 yılında %100 CMC iştiraki olarak kuruldu.

Danışmanlık Ekibimiz,

Tecrübesini, 2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden olan CMC’den;
İlhamını ise, takım çalışması, hız ve bilginin öne çıktığı Pit Stop Takımlarından alıyor.

İnsana yapılan her yatırımın kıymetine inanan bir şirket olan PİT Danışmanlık, CMC ve diğer grup şirketlerinde insan kaynakları, süreç yönetimi ve müşteri deneyimi alanlarında uzman kadrolarıyla yaratılan hizmet değerini ihtiyaç duyulan her alanda sunmayı amaçlıyor.

Danışmanlığını yaptığımız müşterimiz için Çağrı Merkezi Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.


Genel Nitelikler

Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip,
Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip,
Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen,
Sorumluluk ve insiyatif sahibi,
Vardiyalı çalışmaya esneklik sağlayabilecek
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

Görev Tanımı:

Gelen çağrılara operasyonel hedefler doğrultusunda, belirlenmiş konuşma kalitesi standartları uygun olarak doğru cevap vermek
Müşteri ile ilk kontakta çözülemeyen problemleri ilgili birimlere iletmek,
Ürüne yönelik her türlü bilgiye detaylı sahip olmak ve müşteri ihtiyacına göre ürünü sunmak için bilgilerini sürekli güncel tutmak, bunun içinde gerekli kaynakları kullanmak (web sitesi, eğitim dökümanları vb. etkin kullanmak),
Ürün ve ekran eğitimlerine katılarak müşterilere doğru bilgi aktarmak,
Problemi veya talepleri çözülmüs olan müsterilere geri dönüs gerekiyorsa en kısa sürede arayıp,bilgilendirme yapmak/ işlemini takip etmek ve sonuçlandırmak,
Çalısma gün, saatlerine ve mola, yemek düzenine uyum göstermek,
Takım Lideri ve üst yöneticilerinden gelen geribildirimleri dikkate alarak aksiyon almak,
Projeye özel KPI hedeflerine ulaşmak için gerekli performansı göstermek,
Projede kullanılan programlara hakim olmak ve doğru kullanmak.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2900586


Kadın veya Erkek No: 2900586 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul İstanbul Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul Çağrı Merkezi Operasyon Müşteri Temsilcisi


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
PİT DANIŞMANLIK; Türkiye İş Kurumu’nun 05.12.2019 tarih ve 1126 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

PİT DANIŞMANLIK

Aradığınız "Çağrı Merkezi Deneyimli Müşteri Temsilcisi - İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?