facebook
  1. Global Mn Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi
  2. Çağrı Merkezi Ekip Üyesi

Global Mn Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Ekip Üyesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Global Mn Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi Çağrı Merkezi Ekip Üyesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Ekip Üyesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2775323


Kadın veya Erkek 19 - 28 arası No: 2775323 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Ekip Üyesi İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Ekip Üyesi İstanbul Çağrı Merkezi Ekip Üyesi E-Ticaret Çağrı Merkezi


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Global Mn Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi

Global Mn Yayın Dağıtım Ticaret Limited Şirketi

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi Ekip Üyesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?