1. Lion Call Center
  2. Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca)

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca)

Lion Call Center

Lion Call Center firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lion Call Center Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2702849


Kadın veya Erkek 18 - 70 arası No: 2702849 Kişi Sayısı: 15 Tam Zamanlı

4,000 TL

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca) Kayseri Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca) Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Personel


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Lion Call Center

Aradığınız "Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca Ve Hollandaca) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?