facebook
  1. Eve İnternet İletişim
  2. Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi)

Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi)

Eve İnternet İletişim

Eve İnternet İletişim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eve İnternet İletişim Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3241399


Kadın 17 - 40 arası No: 3241399 Kişi Sayısı: 15 Tam Zamanlı

4,253 TL

Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) Telekomünikasyon ve Network Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) İş İlanları

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Eve İnternet İletişim

Aradığınız "Çağrı Merkezi Elemanı (İnternet Başvuru Merkezi) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?