facebook
  1. TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ
  2. Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı
ilan-resim

Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı ACİL

TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

İstanbul Avrupa - Eyüp 15-11-2021
Şirket TanıtımıDünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.

Teleperformance Grup, 83 ülkede, 265+ dil ve lehçede, 450 Çağrı merkezinde380.000'den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır.

İş Tanımı

Hizmet sunmakta olduğumuz sivil toplum kuruluşu lider firmalardan biri olan müşterimiz için telefon aracılığıyla müşterileredergiaboneliğini telefonda tanıtabilecek, satış ve tanıtım konusunda kendini geliştirmeye hevesli ve bu alanda kariyer yapmayı planlayan, araştırmacı, genç ve dinamik, 'Etkileşim Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Sende çevre suçlarının çözümüne katkıda bulunmak istiyor ve aşağıdaki niteliklere uyduğunu düşünüyorsan bu ilan tam sana göre olabilir:

- İletişim yönü güçlü ve kendine bu konuda güvenen,
- Takım başarısına ve şiddetsiz iletişime inanan,
- Kendini çevre ve iletişim konularında geliştirmek isteyen,
- Daha önce sosyal sorumluluk projelerinde görev yapmış olan,
- En az lise, tercihen önlisans ve lisans mezunu


Birlikte çalıştığımız Çağrı Merkezi bünyesinde İstanbul Avrupa Yakasıı Flatofis kampüsümüzde çalışmak ve ailemize katılmak istersen ilana hemen başvurabilirsin.Hizmet sunmakta olduğumuz sivil toplum kuruluşu fırsat eşitliğine değer veren bir kurumdur. Çalışan çeşitliliğini savunurken cinsiyet, etnik veya dinsel grup gözetmeksizin her başvuruyu değerlendiriyoruz.TELEPERFORMANCE’IN ÇALIŞANLARINA SUNDUĞU FIRSATLAR
Bünyemize katılan arkadaşları dünya çapında başarı ile uyguladığımız yapılandırılmış gelişim programları olan TOPS ve BEST ile destekleyerek profesyonel gelişimlerini ve kariyer planlamalarını sağlıyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3085143


Kadın veya Erkek No: 3085143 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı İstanbul Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı Hizmet Çağrı Merkezi


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
ilan-resim
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

Aradığınız "Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?