facebook
  1. TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ
  2. Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir
ilan-resim

Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir

TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

Teleperformance Çağrı Merkezi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teleperformance Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3198833


Kadın veya Erkek No: 3198833 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir Balıkesir Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir Çağrı Merkezi


ilan-resim

Benzer Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir İş İlanları

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

Aradığınız "Çağrı Merkezi- Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Türkiye Balıkesir" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?