facebook
  1. Balıkesir Uludağ Turizm
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3113010


Kadın veya Erkek 21 - 30 arası No: 3113010 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Balıkesir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Turizm Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi Elemanı


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Balıkesir Uludağ Turizm

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?